Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2078
Stary 18.10.2008, 18:49
legioniści nie takie złe chłopaki, jak bym chciał o nich myśleć .

Ani nie chcą ŁKS dołować ani przed szereg w tabeli wychodzić, bo niezwyczajni tego

No, teraz niech nasi nie dadzą pupci z Piastem .


Odpowiedz cytując