Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 18.10.2008, 17:45
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ze ten Wasiluk nie trafil do Nas,bo jest to nielada drewno
Przede wszystkim kuriozum. Bo jeśli dwumetrowiec zajmuje się dośrodkowaniami, w tym nawet przy stałych fragmentach gry - to jest to naprawdę bez sensu.

Przy czym uczciwie nie wiem, czy to jego pomysł czy geniusza na ławce.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując