Snakes napisał(a):

|
Dobrze ze ten Wasiluk nie trafil do Nas,bo jest to nielada drewno
|
Przede wszystkim kuriozum. Bo jeśli dwumetrowiec zajmuje się dośrodkowaniami, w tym nawet przy stałych fragmentach gry - to jest to naprawdę bez sensu.
Przy czym uczciwie nie wiem, czy to jego pomysł czy geniusza na ławce.