South napisał(a):

|
chyba chodzi ci o Mydlniki ...
|
Jasne, że chodziło o Mydlniki, zagalopowałem się z tych nerwów

ale jeśli mnie pamięć nie myli to pierwsze starcie było już właśnie w Tarnowie (?) ..
Co do Janoty - faktycznie dobra informacja. Mam nadzieję, że będzie to talent na skalę Błaszczykowskiego...

i że się nie zmarnuje...