Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
2974
18.10.2008, 15:20
Mam pilną sprawe. Mianowicie: jest jakiś bus z Olkusza pod AGH dzisiaj pomiędzy 17:30 a 18:30 z Olkusza
Bardzo proszę o odpowiedź.
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak