Coach napisał(a):

Zgody nie ma, ale pamiątki po niej są, w głowie pewnego starozakonnego rodzi się zatem pytanie- co z nimi zrobić? Odpowiedź macie w poniżej...
Kibic_1992_Kibic
Ja mam Bluze I Pdkoszulek Korony !! A teraz jak nie mamy zgody z Korona Kielce to ja nie wiem co mam z nimi zrobic
horcyk
Koszulkę, szalik można sprzedać na allegro i będziesz miał kasę np. na bilecik na mecz albo nawet wyjazd.
Tak jak większości bardzo mi szkoda że zgoda z Koroną się rozpadła ponieważ chyba w Kielcach miałem najwięcej znajomych i często gościłem na meczykach Scyzorów.
W Poznaniu to pewnie korki od szampanów strzelały, jak się dowiedzieli, że zgoda Cracovia-Korona przestała istnieć
