Wyświetl pojedynczy post
peterwislak
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 18.10.2008, 14:21
Na początku nie pozwolili wchodzic na stadion jak nie bylo meczu pozniej zatrudnili firme ochroniarska na boisko treningowe i pokryli ogrodzenie zielonym materialem a teraz z tym stadionem coraz bardziej Wisla jest nastawiona na kase od kibicow
Odpowiedz cytując