|
@Szachmat. Mam GHNet, łącze 1 MB, w nocy podnoszą do 2 MB, ogólnie wszystko w porządku, raz tylko jak była awaria sieci po burzy to guzdrali się z naprawą, ale konkretny telefon się wykonało i od razu na drugi dzień wszystko hulalo. Jeśli chodzi o transfery to badałem to kiedyś na stronce i wyszło nawet wiecej niż miało być.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
|