Temat
:
Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania.
Wyświetl pojedynczy post
Jay-Z
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
9
18.10.2008, 12:26
3.66zł
(cyfra po 7ce okresla cene netto)
z tego co rozumiem to jest tam tylko serwis sms z info o Wisle, oraz wislacka nasza klasa?
Jay-Z
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay-Z
Znajdź inne posty napisane przez Jay-Z