Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 18.10.2008, 12:20
Ja mam takie pytanie - żeby założyć konto na http://www.wisla.premiumliga.pl trzeba wysłać smsa o treści WISLA na numer 7379. Jaki jest koszt tego sms'a, bo nigdzie tam nie pisze.

madenn napisał(a):Wyświetl post
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange
A niby czemu? Sami przecież nie byli by w stanie zrobić własnej sieci (musieli by budować nadajniki itp), a z operatorów działających w Polsce tylko Orange jest chyba zainteresowane sportem.
Ostatnio edytowane przez Żuczek : 18.10.2008 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując