Ja mam takie pytanie - żeby założyć konto na
http://www.wisla.premiumliga.pl trzeba wysłać smsa o treści WISLA na numer 7379. Jaki jest koszt tego sms'a, bo nigdzie tam nie pisze.
madenn napisał(a):

|
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange
|
A niby czemu? Sami przecież nie byli by w stanie zrobić własnej sieci (musieli by budować nadajniki itp), a z operatorów działających w Polsce tylko Orange jest chyba zainteresowane sportem.