|
za przeproszeniem, co mają kibice do inwestycji budowlanych?
nie mieszajcie pojec
jestesmy teraz, bedziemy i za kilka lat, a kogo to interesuje czy obecny kibic dotrwa do tych kolejnych lat? i nie ma co lamentowac, to są normalne koleje rzeczy tylko ze w wiekszym stopniu niz na przyklad kazdego z nas tylko na wlasnym podworku
Ostatnio edytowane przez Genio : 18.10.2008 o godz. 08:56.
|