Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Thurin
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: KrK
Offline
#
628
17.10.2008, 21:16
nie no, tak szczerze to żart, jedynie mam nadzieje, że jakieś bilety będzie można kupić za 10 zł
Thurin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Thurin
Znajdź inne posty napisane przez Thurin