Temat
:
Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania.
Wyświetl pojedynczy post
cycus
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
5
17.10.2008, 21:12
mi się podoba ten pomysł ogólnie
cycus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cycus
Znajdź inne posty napisane przez cycus