Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 17.10.2008, 21:01
Thurin napisał(a):Wyświetl post
Witam, chciałbym zadać typowe pytanie nowicjuszowskie. Cóż nie jestem chyba za bardzo dobrze obeznany w temacie, ale czy bilety dla młodzieży do 16 roku życia włącznie za 10 zł będzie jutro można kupić w Wiślackim Świecie 2 godziny przed meczem (pytanie takie dla pewności ).
Nie w WŚ tylko w kasach stadionowych
Odpowiedz cytując