Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#622
Stary 17.10.2008, 20:19
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Siema,mam pytanie czy są jheszcze bilety na D na mecz z Piastem i czy beda sprzedawane tak jak zawsze 2 h przed meczembo na oficialnej stronie nic narazie nie napisali a mi zalezy na bilecie(przyjezdza kuzyn z Tarnowa)
Na pewno będą bilety do kupienia przed meczem.

Odpowiedz cytując