dzwd napisał(a):

Siema,mam pytanie czy są jheszcze bilety na D na mecz z Piastem i czy beda sprzedawane tak jak zawsze 2 h przed meczem bo na oficialnej stronie nic narazie nie napisali a mi zalezy na bilecie(przyjezdza kuzyn z Tarnowa)
|
Na pewno będą bilety do kupienia przed meczem.