Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
POIUYT
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
621
17.10.2008, 19:33
Odstąpię karnet na Piasta na D za 25zl.
POIUYT
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POIUYT
Odwiedź stronę domową użytkownika POIUYT!
Znajdź inne posty napisane przez POIUYT