Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.10.2008, 18:59
Patrząc na wygląd tej strony oraz to w jaki sposób ogólnie jest to zorganizowane na ten moment śmiem twierdzić, że ta inicjatywa nie wypali. Jak już coś robią to niech robią to porządnie, a nie tak jak teraz tylko aby było...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.10.2008 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując