Temat
:
Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania.
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
3
17.10.2008, 18:43
jak ktos kupi starter to niech napisze czy dziala na simlocku orange
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69