Temat
:
Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania.
Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
2
17.10.2008, 18:23
http://profil.premiumliga.pl/wisla
ogółem same plusy, fajna sprawa.
ale mogli by tą stronkę
http://wisla.premiumliga.pl/10472
jakoś bardziej ubarwnić, jakoś tak pusto, blado, dziwnie... zła czcionka. moze jakieś bannery kibicowskie, coś ten teges..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 17.10.2008 o godz. 18:28.
SpoXsteR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SpoXsteR
Znajdź inne posty napisane przez SpoXsteR