Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.10.2008, 18:23
http://profil.premiumliga.pl/wisla

ogółem same plusy, fajna sprawa.

ale mogli by tą stronkę http://wisla.premiumliga.pl/10472 jakoś bardziej ubarwnić, jakoś tak pusto, blado, dziwnie... zła czcionka. moze jakieś bannery kibicowskie, coś ten teges..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 17.10.2008 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując