Temat
:
Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania.
Wyświetl pojedynczy post
Ciumba
Member
Od: 11.2007
Offline
#
1
17.10.2008, 18:18. Wisla Mobile
komentarze,pytania,uruchomienie
Ciumba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ciumba
Znajdź inne posty napisane przez Ciumba