Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2961
Stary 17.10.2008, 15:06
laurence napisał(a):Wyświetl post
gdzie można zaparkować auto okolo godziny 15 koło Uniwersytetu Ekonomicznego
jak za darmo to kombinuj w zatoczce przy lubomirskiego lub tam bardziej w okolicy ronda mogilskiego. jak możesz zaplacic, to obok pawilonu F (koło szkieletora) jest parking płatny
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free


Odpowiedz cytując