laurence napisał(a):

gdzie można zaparkować auto okolo godziny 15 koło Uniwersytetu Ekonomicznego
|
jak za darmo to kombinuj w zatoczce przy lubomirskiego lub tam bardziej w okolicy ronda mogilskiego. jak możesz zaplacic, to obok pawilonu F (koło szkieletora) jest parking płatny
