|
Nie mówię ,że jestem zachwycony polityką transferową klubu ,ale Diaz ,Marcelo,czy Singlar to solidni zawodnicy.
Myślę ,że dwóch pierwszych mają przed sobą obiecującą przyszłość a co za tym idzie wymierne korzyści dla klubu.
Oczywiście jak zwykle zareagowało forum "mędrców" ,którzy wszystko wiedzą najlepiej i na wszystkim się znają.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|