Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2120
Stary 17.10.2008, 12:12
wolfy,
możliwość powtarzania głosowania to zapis w irlandzkiej Konstytucji - jest to zatem prawo, które ONI SAMI sobie zafundowali. Trudno się zatem dziwić, że Bruksela naciska, by referendum powtórzyć - nie robi jednak nic niemoralnego, po prostu wykorzystuje takie a nie inne regulacje WEWNĘTRZNE państwa członkowskiego by przeforsować swoje stanowisko . I ma do tego prawo.

Także komentować co najwyżej możemy ustrojodawce irlandzkiego. Bo to raczej on podważał znaczenie głosu ludu...

Zaznaczam, mówię to obiektywnie, pomimo swojego eurosceptycyzmu
Ostatnio edytowane przez felipe : 17.10.2008 o godz. 12:14.