Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2112
Stary 17.10.2008, 07:38
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
sambo czyżby skleroza ?
"Spieprzaj dziadu" i inne fiołki z Lecha łąki to się czymś różniły ( poza tym iż posługiwał się owymi człek wykształcony nie tak jak L.W. )
I powiedz mi, że lepiej (ładniej, bardziej kulturalnie) wyglądały wszystkie "my tu, oni tam gdzie ZOMO" ( czy jak to tam brzmiało) wygłoszone przed kamerami niźli coś szepnięte do ucha czy za plecami ( bo o "małpie w czerwonym" nie ma co wspominać przecież ).
Taka mała dygresyjka, swoją drogą niezłą piaskownicę zrobili z Polski i jedni i drudzy ostatnimi czasy, co który powie czy zrobi "be" drugiemu to od razu latają na skargę do mediów.
Trochę hamujmy wszyscy w tych atakach na interlokutorów, bo skądinąd dobry dzięki i Twojemu wkładowi , temat poszedł zdecydowanie w stronę "nagłego ataku spawacza". Jak komu nie dowalę ( słusznie czy nie, to ciężka ocena ) to nie będę ten mądrzejszy czy przynajmniej bardziej w polityce obeznany.
To tyle - bawcie się dalej.
Dziękuję Romy za Twoje dobre słowo. Ja wiem, że chamstwo w ustach Tuska to brzmi jak Cracocovia k**a w ustach Wiślaka - więc jak miód na serce.

Spieprzaj dziadu - to jest inna bajka. Chamskie zachowanie zostało Kaczorowi wytchnięte, wypunktowane wyautowane. Nawet strona www o tej nazwie powstała.

Nie zachowujmy sie jak dzieci - a mój premier jest lepszy booooOOOO....... a prezydent jest lepszy boOOOO - anie prawda bo Donald booooOOOO


Sorry stary - ale rzecz dzieje się między po pierwsze starymi znajomymi. Po drugie, między ludźmi piastującymi najwyższe funkcje w państwie. Wydawać się mogło między gentlemenami.

I to nie Kaczor powiedział - tylko Tusk. Polityk, który wygrał wybory miedzy innymi dlatego, że Kaczor kiedystam powiedział Spieprzaj dziadu. I to powinno nnatchnać Cię do refleksji. Ta jak stracony ostatni calutki rok. Zwyczajnie stracony i spaprany przez tego właśnie gentlemana .


Mareq - sorry, ale postarałbyś się bardziej. Bo o tym co jak kto powiedział pierwsza wypaplała Olejnik i o tym dowiedziała sie nie od Kaczora, tylko od tych co to słyszeli.


-----------------------------

Szanowni Państwo,
pod patronatem środowiska „Gazety Wyborczej” doszło do porozumienia PO z SLD w sprawie zawieszenia dwóch członków Zarządu Polskiego Radia Jerzego Targalskiego i prezesa Krzysztofa Czabańskiego.
Wykonawcami wyroku będą panie: Agnieszka Szymańczyk rekomendowana do Rady Nadzorczej Polskiego Radia przez Samoobronę i Beata Kropiewnicka rekomendowana przez LPR.
Wyrok zapadnie 26. października 2008 roku.
Od 27. pażdziernika PO przejmuje Polskie Radio, czym to się skończy nie muszę Państwu mówić.
Na razie nie wiem jak powinniśmy zareagować ale że zareagować musimy nie ulega wątpliwości.
Proszę tę informację upowszechnić.


Ryszard Kapuściński


Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się pytaniami wyjaśniam, że zawieszenie panów J. Targalskiego i K. Czabańskiego dopiero nastąpi, tą datą jest 25. października (mała korekta).
Do zawieszenia obu panów głosy Samoobrony czyli SLD na usługach PO nie wystarczą, muszą mieć poparcie dwóch głosów LPR. W Radzie Nadzorczej z rekomendacji LPR-u są następujące osoby:
- Beata Kropiewnicka
- Renata Kubińska – Sieradzka

Z rekomendacji Samoobrony w Radzie Nadzorczej są następujące osoby:

- przewodniczący Rady Nadzorczej Adam Hromiak
- Agnieszka Szymańczyk
- Piotr Jagiełło

To LPR umożliwił wybór Adama Hromiaka na przewodniczącego Rady Nadzorczej.

„Adam Hromiak ma 65 lat. Z wykształcenia jest leśnikiem. Przez wiele lat był etatowym działaczem PZPR w Pile i Wałczu. Potem pełnił funkcje kierownicze w Lasach Państwowych. Po 1990 r., jak sam mówi, zajął się biznesem. Do Rady Nadzorczej Polskiego Radia SA trafił z rekomendacji Samoobrony. Twierdzi, że kontakty z tą partią nawiązał, gdy poproszono go o konsultacje w sprawie jej programu Samoobrony. Przed objęciem stanowiska w Radzie nie miał żadnego doświadczenia związanego z mediami. Hromiak jest także członkiem rady nadzorczej Mennicy – Metale Szlachetne.

Pakiet większościowy tej firmy należy do jednego z najbogatszych Polaków – Zbigniewa Jakubasa. W firmie ma też udziały Skarb Państwa oraz Bank Gospodarstwa Krajowego. W radzie nadzorczej zasiada były prezes Nafty Polskiej Maciej Gierej.”

Należy pytać i wywierać nacisk na LPR: czy LPR chce umożliwić powrót SLD w przebraniu Samoobrony na usługach PO.


Pozdrawiam Ryszard Kapuściński
Ostatnio edytowane przez sambo : 17.10.2008 o godz. 07:47.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43