Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 16.10.2008, 23:10
Proszę o opinie użytkowników Fiata Tipo...

Jak się jeździ, spalanie, mechanika auta, jakieś typowe usterki dla tego modelu i w ogóle

Pozdro

PS
I jeszcze coś o użytkowaniu Toyoty Cariny E tylko w wersji sedan
Pozdro
Ostatnio edytowane przez tomo : 16.10.2008 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując