Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 16.10.2008, 21:49
Mlody Wislak napisał(a):Wyświetl post
masz czas do końca października na doniesienie papierów ,że studiujesz .
jak cie nie wywali to nie musisz zanosić...

Niestety do mnie już drugie pismo w ciągu miesiaca przyszło (mają tempo ostatnio ), tym razem jak się nie stawie to prokurator .Także trzeba będzie się przejść z papierami...
Ddf
Odpowiedz cytując