Mlody Wislak napisał(a):

|
masz czas do końca października na doniesienie papierów ,że studiujesz .
|
jak cie nie wywali to nie musisz zanosić...
Niestety do mnie już drugie pismo w ciągu miesiaca przyszło (mają tempo ostatnio

), tym razem jak się nie stawie to prokurator

.Także trzeba będzie się przejść z papierami...