Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 16.10.2008, 20:52
Znalazłby się ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o akwarystyce i pomógłby mi wybrać akwarium na prezent? Głownie chodzi o to jakie miało by być - ile L, co do środka itd. dla osoby która nigdy wcześniej nie miała z tym do czynienia. Zapraszam na priv.
Odpowiedz cytując