Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 16.10.2008, 19:18
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
kibicowsko klasa sama w sobie, wyjazd i od razu kumata i konkretna ekipa... a nie ciągłe pedalskie "leo leo leeeo"
Ty to se już chłopie naprawdę powinieneś odpocząć od forum i w ogóle od klawiatury.
Klasą jest to, że zatrzymali 16 osób, która pojechała robić roz.......?
Klasą jest to, że przez większą część meczu napierdalali "Jebać PZPN" , "Listkiewicz ****" itd? Owszem może i należy się tym instytucjom/ludziom za to, co robią, ale nie sądzę, żeby wyjazd zagraniczny był dobrym ku temu miejscem.
Widać również, że nie do końca uważnie oglądałeś tenże mecz w TV. Ja słyszałem parę jak to nazwałeś "pedalskich" wyśpiewywań LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŁOOOOOOOOOOOOOO , no ale to inna bajka...
Zamilcz bo gdzie bym nie czytał Twoje posty to zawsze zastanawiam się dlaczego do tej pory nikt Cię tu nie zbanował...
Odpowiedz cytując