Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
132
16.10.2008, 13:42
DYRU
napisał(a):
Wojtas mam pzred soba pismo z MSWiA i jest w nim zawarta zupełnie inna informacja. pozdrawiam
po co piszesz o MSWIA skoro i tak nie napisałeś co w tym piśmie jest zawarte .... j
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y