Wyświetl pojedynczy post
Lukas_ts
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 16.10.2008, 08:21
No i Polacy powrócili do swojego optymalnego popziomu po jednorazowym przebłysku w meczu z Czechami, na następny taki mecz pewnie znowu będziemy musieli poczekać jakieś 2 lata. Co do samego meczu ze Słowakami to żal było patrzeć na grę naszych, ale z drugiej strony czego oczekiwać od drużyny w której połowa zawodników grzeje ławkę w swoich klubach, bądź nawet nie mieści się w kadrze meczowej. Jak napisał pan_premier też wolę, żeby po głowie kopali się młodzi zawodnicy z polskiej ligi niż zawodnicy, którzy grzeją ławkę zagranicą. Czas najwyższy podziękować już niektórym panom z tej reprezentacji i zacząć opierać ją na innych zawodnikach. Ale nie wiem czy kiedykolwiek doczekam się chwili, gdy Leo przestanie powoływać do kadry takiego Krzynówka. No chyba, że Holender nie utrzyma posady do wiosny.
Odpowiedz cytując