sorel napisał(a):

jakbys wdupcal tylko Big Mac'i i popijal %% to tez mialbys problemy z chwytaniem prostych ksztaltow...
Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji
|
aha, czyli ten jeden błąd Boruca ma zaważyć na jego karierze w reprze? Przypomnij mi podobny jego kiks w kadrze. I wymień mecze, w których ratował dupę Polakom. Nie tacy bramkarze wpuszczali jeszcze większe szmaty
co nie zmienia faktu, że można go krytykować za to co zrobił, ale żeby od razu wywalać go z zespołu? To już lekka przesada. To wywalmy też Błaszczykowskiego, który dziś zagrał słabo. gdzie tu logika?