Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 15.10.2008, 21:24
sorel napisał(a):Wyświetl post
jakbys wdupcal tylko Big Mac'i i popijal %% to tez mialbys problemy z chwytaniem prostych ksztaltow...

Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji

aha, czyli ten jeden błąd Boruca ma zaważyć na jego karierze w reprze? Przypomnij mi podobny jego kiks w kadrze. I wymień mecze, w których ratował dupę Polakom. Nie tacy bramkarze wpuszczali jeszcze większe szmaty


co nie zmienia faktu, że można go krytykować za to co zrobił, ale żeby od razu wywalać go z zespołu? To już lekka przesada. To wywalmy też Błaszczykowskiego, który dziś zagrał słabo. gdzie tu logika?
Odpowiedz cytując