Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
905
15.10.2008, 21:14
Kamson
napisał(a):
Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje...
Leeeeeeeo
Edit... Hhaahahahhahahahahah
ale jesteś dowcipny. ubaw po pachy.
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu