Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 15.10.2008, 19:14
Cupial takich prawnikow se zatrudnil takich ma... Niby taki biznesmen wielki, a otacza sie ludzmi, ktorzy doja go na kazdym kroku jak chca, nie potrafia zadbac o jego interesy i podjudzaja do roznych dziwnych decyzji. Albo Cupial jest po prostu takim chlopkiem roztropkiem, prostaczkiem, ktory wykorzystal koniunkture, dobry pomysl i dorobil sie szybko wielkich pieniedzy. Nie wiem, jakis taki kompletny brak wyczucia sytuacji, ludzi, ktorych mianuje na rozne stanowiska, takiej zwyczajnej inteligencji i rozsadku. Albo ma po prostu Wisle w 4 literach i malo go obchodzi co sie tu juz dzieje stad takie wrazenie. Chociaz chyba to pierwsze, skoro nie przeszkadzali mu ludzie pokroju Kapki, Hellera, Rogali itp... a wadzill np. Kasperczak czy Petrescu.
Ostatnio edytowane przez nesta : 15.10.2008 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując