Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 15.10.2008, 18:45
Mam 2 pytania.
1. Nie mogę oglądać meczy na SopCascie. Mianowicie: buforuje mi do 20 i łapie zwisa ;/ W czym może tkwić problem
2. Szukam jakiegoś linku, w którym jak najlepiej słychać melodię, która leci u nas na stadionie jak strzelimy gola.
Z góry wielke dzięki.
Odpowiedz cytując