Mam 2 pytania.

1. Nie mogę oglądać meczy na SopCascie. Mianowicie: buforuje mi do 20 i łapie zwisa ;/ W czym może tkwić problem

2. Szukam jakiegoś linku, w którym jak najlepiej słychać melodię, która leci u nas na stadionie jak strzelimy gola.
Z góry wielke dzięki.