Siema, a teraz do rzeczy
Szukam jakiegoś klubu futsalowego w Krk jako, ze sie zbytnio w tym obecnie nie orientuje moze polecicie mi jakis(z ewentualnym kontaktem do niego).
Jesli chodzi o jakies predyspozycje moje/klubu to:
Grałem już w piłke w lidze okręgowej gdy chodziłem do gimnazjum, pozniej piłke rzuciłem na rzecz "nauki" (obecnie 18 lat na karku).
Klub amatorski jak najbardziej mi by odpowiadał, jakimś niewiarygodnym wymiataczem w piłkę nie jestem - chodzi mi jedynie o regularne treningi i granie bo sprawia mi to przyjemność
Pzdr. i thx za pomoc!