Takie pytanie, z racji,że jest wysyp banków a w nich lokaty, konta itp itd. Krótka piłka, mam 'kapitał' około tysiąc,dwa tysiące złotych. Gdzie to włożyć aby były jakieś odsetki? Gdzie oprocentowanie jest najwyższe? Czy w ogóle się opłaca? Z góry dzięki.
