Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 15.10.2008, 17:23
Takie pytanie, z racji,że jest wysyp banków a w nich lokaty, konta itp itd. Krótka piłka, mam 'kapitał' około tysiąc,dwa tysiące złotych. Gdzie to włożyć aby były jakieś odsetki? Gdzie oprocentowanie jest najwyższe? Czy w ogóle się opłaca? Z góry dzięki.
Odpowiedz cytując