Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 15.10.2008, 11:37
A ciekawe co będzie jak angole nie będą chcieli płacić tzw wykupnego? Przecież ona dawno już powinna wpłynąć.

Przepraszam faktyczne Empoli to raczej włoska drużyna
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 15.10.2008 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując