Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4230
Stary 15.10.2008, 11:18
Colin napisał(a):Wyświetl post
Dla pocieszenia dodam tylko że za Kokoszkę mamy Marcelo, któremu Kokos umiejętnościami, predyspozycjami i perspektywicznością nie dorasta do pięt. Brak szybkości, zwrotności, słabe ustawianie się w defensywie, gorszy odbiór piłki, gorsze podejście i mniejszy profesjonalizm to cechy którymi znacznie ustępuje naszemu nowemu nabytkowi z Brazylii. Ja śmiało widzę Marcelo jako jedną z głównych gwiazd naszej ligi już w najbliższej przyszłości. Po kilku meczach widać już że gość jest z innego świata.
Absolutnie pelna zgoda. Dodam tez od siebie ze Marcelo nie tlyo moze byc nastepca Cleberaale rowniez JUZ TERAZ moze spokojnie rywalizowac z oboma naszymi stoperami.
Odpowiedz cytując