Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4228
Stary 15.10.2008, 08:45
Ponieważ dyskusja o Kokoszce biegła równolegle w dwóch tematach w celu uporządkowania przeniosłem ją tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...162#post615668
Odpowiedz cytując