Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
4224
14.10.2008, 22:04
http://www.transfermarkt.de/de/forum...5/anzeige.html
... wiadomo ,że plota ale jaka ciekawa zawodnik wart 6,5 mln
euro
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html
/jezeli bylo to sory/
matti220
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti220
Znajdź inne posty napisane przez matti220