nesta napisał(a):

|
No to sie Cupial wk... Podejrzewam, ze dlatego Jacek jeszcze u nas byl, bo gora czekala na final sprawy Kokoszki.
|
Na razie to my się wk... .
Wkurzenie Bogusia to kolejne zawirowania na górze pytanie tylko czy na lepsze. Boss wydaje się być nieprzemakalny jak produkty Unimila na racjonalne argumenty. Największą jego wadą jest zatrudnianie w Wiśle często ludzi niekompetentnych lub niepozwolenie im uczenia się na własnych błędach. Jeżeli do tego dochodzi despotyzm i niecierpliwość to mamy to co mamy. Czy ktoś wyciągnął wnioski bo rumunie? Bo chyba przyjście Wilczka wiele nie zmieniło w funkcjonowaniu klubu. Teraz poza ewentualnymi roszadami na stołkach niewiele zmieni się w polityce Wisły. A my możemy sobie pisać kolejne elaboraty.....
Co nie zmienia faktu, że Kokos to piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
