|
Nie ma co się podniecać prowizją dla Wisły z tytułu transferu Błaszczykowskiego, czy ew. pieniędzmi za korzystny transfer Pawła Brożka (być może w pakiecie z Piotrem).
Skończy się oczywiście jak zwykle. Zero reinwestycji w klub. Spłacamy "dług". Ale w międzyczasie będziemy za pośrednictwem mediów kupować podstarzałych gwiazdorów, ściągać super utalentowanych Brazylijczyków...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|