Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4220
Stary 14.10.2008, 17:30
Nie ma co się podniecać prowizją dla Wisły z tytułu transferu Błaszczykowskiego, czy ew. pieniędzmi za korzystny transfer Pawła Brożka (być może w pakiecie z Piotrem).

Skończy się oczywiście jak zwykle. Zero reinwestycji w klub. Spłacamy "dług". Ale w międzyczasie będziemy za pośrednictwem mediów kupować podstarzałych gwiazdorów, ściągać super utalentowanych Brazylijczyków...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując