Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
872
13.10.2008, 17:11
Witam mam pytanie....wybieram sie w srode na mecz Polaków ii gdzie mogę kupic bilety i czy jest jakas szansa ze go dostane no chodzi mi o to czy sa
i w jakiej cenie? z góry dziękuje i prosze o odpowiedz.....
walkeroo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do walkeroo
Znajdź inne posty napisane przez walkeroo