Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 13.10.2008, 12:55
Co do mlodych, to nadzieja w Karolu Baszu, on jest faktycznie mlody, a juz podaza sladami Roberta.

Ale z drugiej strony, na kogos takiego jak Kubica nie liczyl bym.. chlop ma na prawde talent, tacy rodza sie raz na kilkadziesiat lat, a jeszcze przeciez trzeba ich znalezc i odpowiednio uksztaltowac..
Za to podziwiam ojca Roberta, ze postawil tak wszystko na jedna karte, wiadomo mial chlopak talent, bo na 10 lat wygrywal juz wszystko prawie w polsce, ale i tak ryzyko bylo bardzo duze.

I tak troche po za tym co napisalem, to jak patrze na Kubice to widze w 95% Prosta, ma bardzo zblizone do niego podejscie do wyscigow. Czyli na pierwszym miejscu kalkulacja i obserwowanie co dzieje sie na torze. Prost dzieki temu jest jednym z najbardziej skutecznych zawodnikow F1 w historii(chyba tylko MS go wyprzedza). Kubica tez to ma, stara sie jezdzic po pierwsze skutecznie.
Jest przeciwienstwem Hamiltona, ktory nie ma takiego chlodnego charakteru, strasznie latwo wyprowadzic go z rownowagi. Przeciez wczoraj wiedzial, ze taka jazda na zlamanie karku jest bezsensowna, ale to byla chwila, instynkt/charakter zadzialal i se chlopak spierniczyl wyscig
Teraz znowu ma koszmar taki jak rok temu, nie wiem czy mu psycha wytrzyma, szczegolnie jak go Ferrarki zaczna naciskac. Jak w qualu mu bedzie kiepsko szlo, to IMO chlopak sie znowu podpali.
Odpowiedz cytując