Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 13.10.2008, 11:48
[QUOTE=Silvestro;612881]
kaelowiec napisał(a):Wyświetl post
ten mlody co komentuje w studio wygrał mistrozstwa FORMUŁY 3 wiec moze po niego siegna ?

Ten "młody" Maurycy Kochański ma 32 lata i został Mistrzem Polski w Formule 2000. Nie umniejszając Jego osiągnięć, to wyścigi polskiej Formuły 2000 mają się do światowych Formuł jak Syrenka do Maybacha.

A dzisiaj BMW potwierdziło skład na 2009 r. Robert i Nick.
ironia zbyteczna jak to pisałem to nie wiedziałem ile ma lat , bazowałem na wyglądzie jego facjaty a ten jest dośc 'maturalny'


natomiast oprocz mistrza polski f2000 o czym nie wiedzialem , chodzilo mi o mistrza formuly 3 (miedzynarodowego) a to juz jest coś
Odpowiedz cytując