sambo napisał(a):

czemu na Śląsk pojechał prezydent hmm... a może w Wiśle jest rezydencja prezydencka wybudowana jeszcze przez Mościckiego ?
A czy na Machu Picchu są Placy? Bo ponoć jak niesie tradycja Kazimierz Wielki przebierał sie za zwykłego mieszkańca i wtapiał sie w tłum aby poznać jego potrzeby.
Nie rozumiem jednego - Kaczyńsk Jareki nie idpowiedział na pytanie odnośnie cen jabłek, co oznaczało, że nie zna normalnego życia przeciętnego Polaka, podczas gdy Kaczor Lech musi spowiadać sie dlaczego pojechał do jednego z osrodków prezydenckich i spotkał sie ze zwykłymi Polakami.
|
Pojechał tylko do jednego z ośrodków prezydenckich ,i spotkał sie ze zwykłymi Polakami ? Jak jedzie do Juraty to tam sie ze "zwyklymi Polakami" nie spotyka,zatem wycieczka do Wisly i ten objazd Polski to zwykly PR ,ktory jest finansowany z budzetu kancelarii prezydenta czyli z podatków.