Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2037
Stary 12.10.2008, 20:59
Wilku napisał(a):Wyświetl post
Sambo był cudzysłów?
Wilku - jest tylko jeden problem w tym co pisałeś o alternatywach dla nas.


To o czym Ty piszesz moim zdaniem mozna porównać do faceta na Titanicu - facet ten może popełnić kilka wyborów.

Moze się upić, moze poderwać i uwieść ładną panienkę, może wyjść na rufę statku i spoglądać w niebo... moze robić różne rzeczy.

Jakkolwiek by nie postąpił statek i tak zatonie a to co z niego zostanie, również w kwestii gości na statku i dobytku nijak nie można porównać do tego, co zobaczyć można było gdy statek wypływał w rejs.

Rosja, Niemcy, USA Francja Kanada, UE - jak zwał tak, zwał płyną na jednym statku - piją ze sobą biją się, jeden okrada drugiego - ale na dno pójdą wszyscy.

Bo to, co ja zauważam, to nie już kwestia analiz, które Ty poczyniasz a kwestia duzo szersza - cywilizacyjna. Cywilizacyjna a więc również kulturowa, finansowa, ekonomiczna, polityczna...

Wszystko wskazuje na to, że niestety jesteśmy u schyłku świetności.

A Polska nawet nie jest majtkiem na pokładzie tego statku - Polska jest tym gościem dla którego alterntywą moze być to czy sie upić, czy uwieść panienkę.

Szanse mieliśmy 20 lat temu - niestety w krąg cywilizacyjny Zachodu wtopiliśmy się tak bardzo i mentalnosciowo i cywilizacyjnie, że zatoniemy razem z nim
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43