Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2036
Stary 12.10.2008, 20:08
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Ja sie ciesze ale z czego innego ,ze nowa partia zabierze elektorat PISowi a sama nie przekroczy 5 %
Zebys sie nie zdziwil. Sam elektorat radiomaryjny da spokojnie osiągnąć próg. Do tego dodać narodowców i antykomunistów którzy warunkowo poparli PiS, to da minimum 10%. O ile Ojciec Rydzyk się otwarcie zaangażuje.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 12.10.2008 o godz. 20:11.