Snakes napisał(a):

Ja sie ciesze ale z czego innego ,ze nowa partia zabierze elektorat PISowi a sama nie przekroczy 5 %
|
Zebys sie nie zdziwil. Sam elektorat radiomaryjny da spokojnie osiągnąć próg. Do tego dodać narodowców i antykomunistów którzy warunkowo poparli PiS, to da minimum 10%. O ile Ojciec Rydzyk się otwarcie zaangażuje.