Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
ozinho
Member
Od: 10.2006
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
864
12.10.2008, 17:43
O ile sie nie myle to Krzynówek jest lewonożny i grał na lewej stronie,a bramka padła po prawej
Czyli stronie Wasilewskiego
As long as we're United we will never ever lose...AND THE REDS GO MARCHING UP UP UP!!!!
KaŻdY tO pOwIe WiSeŁkA rZąDzI w KrAkOwIe!!
ozinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ozinho
Znajdź inne posty napisane przez ozinho