Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 12.10.2008, 16:35
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950
najlepsze z jego profilu:
Cytat:
O sobie
Lubie grać na necie,samochody i lubie czytać i oglądać Harry'ego Pottera.Lubie Korone Kielce,Cracovie Kraków,Polonie Warszawa,Sandecje Nowy Sacz i Stal Mielec.Lubie tez CartoonNetwork.Lubie także zwierzęta. Włatcy Móch też lubie.Nie na widzę Wisły Kraków,Motoru Lublin,Kszo Ostrowca,Stali Stalowej Woli,Legii Warszawa,oraz innych,beznadziejnych kosów KoronyxD

jak na 9 lat to dobry e- hools


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....