Reksio33 napisał(a):

najlepsze z jego profilu:
Cytat:
O sobie
Lubie grać na necie,samochody i lubie czytać i oglądać Harry'ego Pottera.Lubie Korone Kielce,Cracovie Kraków,Polonie Warszawa,Sandecje Nowy Sacz i Stal Mielec.Lubie tez CartoonNetwork.Lubie także zwierzęta. Włatcy Móch też lubie.Nie na widzę Wisły Kraków,Motoru Lublin,Kszo Ostrowca,Stali Stalowej Woli,Legii Warszawa,oraz innych,beznadziejnych kosów KoronyxD
|
jak na 9 lat to dobry e- hools
