Pele77 napisał(a):

|
Ile % Wisła dostanie ( jeżeli w ogóle jest taka klauzula ) z ewentualnego transferu Kuby do innego klubu?
|
Kiedy pojawiły się pierwsze informacje odnośnie zainteresowania FCL, była mowa o 80%, ale to jest niemożliwe raczej, musiał wkraść się jakiś błąd do artykułu.
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...828?source=rss
Raczej chodzi o 20% dla Wisły, 80% dla Borussi.