Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4212
Stary 12.10.2008, 15:45
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Ile % Wisła dostanie ( jeżeli w ogóle jest taka klauzula ) z ewentualnego transferu Kuby do innego klubu?
Kiedy pojawiły się pierwsze informacje odnośnie zainteresowania FCL, była mowa o 80%, ale to jest niemożliwe raczej, musiał wkraść się jakiś błąd do artykułu.

http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...828?source=rss
Raczej chodzi o 20% dla Wisły, 80% dla Borussi.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 12.10.2008 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując